Tradičně na náměstí T.G.Masaryka bude k vidění mnoho zajímavého z oblasti dopravy na alternativní pohony, od elektro busu přes elektro skútr až po elektro vozítka, která vyrábí studenti SPŠ v Táboře. Projet se budete moct v Tesle nebo jiných elektro vozech a elektro motorkách na ekologický pohon.

plakát

Ten samý den se můžete více dozvědět o projektu Sbírka kol pro Afriku, kterou jako jediný v Jihočeském kraji pořádá ZOO Tábor.

V sobotu 18.9. si můžete vybrat ze dvou výletů, které pro Vás připravil Klub Českých Turistů a strávit tak ještě jeden z posledních zářijových víkendů v přírodě

V neděli 19.9. bude fajn, když podpoříme, alespoň symbolicky, běh pro Hospic Jordán, který se koná na Žižkově náměstí.

V pondělí 20.9. jsme pro nejen děti ze škol a školek, ale i pro rodiny s dětmi, připravili program na Dopravním hřišti u Jordánu. Budou zde k zapůjčení kola, je možné na vlastním kole i přijet, ale hlavně se děti i dospělí dozví hodně zajímavých věci z oblasti prevence alkoholu, drog a dalších návykových látek. Všichni si budeme moct vyzkoušet, jak ošetřit zranění způsobené třeba na kole nebo kolečkových bruslích.

Těšíme se na viděnou!!!